Доброй ночи, сейчас летал выполнял ачивки и столкнулся с дилемой, квестовые айтемы с вражеских костров-столиц не берутся, а в экзодаре костра так вообще нету, игру недавно переусианавливал
This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!